Referencie

Moja prax:

- súkromné jazykové školy:

              lektor ruského jazyka (individuálna a skupinová výučba)  
             lektor anglického jazyka (deti, dospelí, individuálna a skupinová výučba, príprava na pracovný pohovor, príprava na prijímacie skúšky a maturity, všeobecná angličtina)

- Cargo-partner SR, s.r.o., Košice (lektor anglického jazyka - skupinová výučba - začiatočníci, pokročilé)

- KOSIT, a.s., Košice (lektor anglického jazyka - skupinová výučba - začiatočníci)

- NESS KDC, s.r.o., Košice (lektor anglického jazyka - skupinová výučba - začiatočníci, mierne pokročilé, pokročilé, vysoko pokročilé)

- EUROVIA SK, a.s., Košice (lektor anglického jazyka - skupinová výučba - začiatočníci, mierne pokročilé)

- Swep Slovakia, s.r.o., Kechnec (lektor anglického jazyka - skupinová výučba -  začiatočníci, mierne pokročilé, pokročilé; lektor ruského jazyka - individuálna výučba, RJ - preklad)

 - Telegrafia, a. s.,  Košice (lektor ruského jazyka - skupinová výučba - pokročilé, technická  ruština)

- TIK Slovakia, s.r.o., Košice (lektor ruského jazyka - skupinová výučba - mierne pokročilé, obchodná ruština)

 

 

Osobné referencie:

 

Dobrý deň,

dnes som "zoštátnicoval" z ruského jazyka aj vďaka Vašej pomoci a touto cestou sa Vám chcem poďakovať za Váš čas a ochotu....

Želám všetko dobré do ďalšieho života  ........

S pozdravom
Martin
- 04.03.2013

 

Ahoj Oľga,

chcela by som sa ti poďakovať za pomoc s ruštinou, zvládla som včera štátnice.

Ruštine by som sa chcela venovať naďalej, tak ťa určite oslovím.

Ak by si sa chcela porozprávať, alebo ísť na kávu, zavolaj mi.
Ďakujem a prajem pekný deň.
Adriana Kovalčiková - 20.04.2013


Najprv som sa učila ruštinu cez klasickú jazykovku so slovenskou lektorkou, ktorá študovala v Moskve. Ale aj napriek tomu sa kvalita výučby ani zďaleka nechytala na hodiny s "originál Ruskou". Oľgu vrelo odporúčam, kto sa chce ruštinu či už naučiť alebo len zdokonaliť...

Bc. Zita Lenártová - 09.07.2013
 
 

Kedže som sa v mladosti učil rusky bola by škoda aj to málo čo som si zapamätal nevyužiť a preto som sa rozhodol vrátiť sa k tomuto jazyku. A môžem povedať, že aj keď kvôli pracovným povinnostiam sa jazyku nemôžem venovať tak intenzivne ako by som si predstavoval, hlavne vďaka Oľge neľutujem, že som sa na to dal. Niet lepšej šance niečo sa naučiť ako mať možnosť používať jazyk pod vedením rodenej Rusky. Navyše ak je to lektor s takým prístupom k študentom ako má Oľga. Môžem ju len a len odporučiť.

Ing. Igor Bochňák - 10.07.2013

 

Hodiny cez skype mi veľmi vyhovujú, pretože aj na diaľku ma môže doúčať lektorka s veľkým profesionálnym a ľudským prístupom. Je veľkou výhodou, že Oľga vie veľmi dobre po slovensky, ale čo je super, aj anglicky - anglický jazyk tiež doučuje! Skúste a uvidíte, že už nebudete chcieť iného doučovateľa! Každému jednoznačne odporúčam!

Štefan Vavrík - 10.07.2013

 

Potreboval som ruštinu kvôli plánovanej stáži do Mongolska. Za cca 3 mesiace som sa pod Oľginým vedením zdokonalil natoľko, aby som sa bol schopný plynule dohovoriť. Na hodiny chodila včas a pripravená. Pokiaľ má niekto záujem o rýchle a efektívne naučenie sa ruského jazyka rozhodne Oľu odporúčam.

Tomáš Nováček - 11.07.2013

 

Po priblizne patnastich rokoch som sa vratila k studiu ruskeho jazyka. Nahodou som nasla Olgin inzerat a skusila som s nou jednu hodinu cez skype. A odvtedy sa takto na dialku stretavame pravidelne dvakrat do tyzdna :-) Olga je super, vzdy je pripravena, vzdy je trpezliva :-) Pocas kazdej hodiny stihame konverzaciu, novu slovnu zasobu, opakovanie gramatiky, pripadne citanie. Urcite odporucam.

Zuzana Tichá - 12.08.2013

 

S Olgou mam skype vyuku raz do tyzdna, je velmi flexibilna, hodiny prebiehaju rano i vecer, podla toho ako nam to obom casovo vyhovuje. Vyborne ovlada rusky jazyk, vyuka prebieha hladko a bez prestojov, cvicenia aplikuje vyborne na moju uroven, vsetky sa mi zdaju byt lahke, ale zaroven su ucenlive. Takze kazdy kto sa chce zdokonalit v ruskom jazyku, nebojte sa vyuky cez skype, budete ju milovat!

Eva Brindzova - 14.09.2013
 


S Oľgou sa pripravujem na maturitu a prijímačky od septembra a skutočne vidím pokrok. Myslím si, že sa to naozaj nedá porovnať so Slovákmi, ktorí len študovali v Rusku. Oľga ako učiteľka je flexibilná, či už ide o čas v ktorom budú hodiny, témy ale aj celkovo spôsob vyučovania prispôsobí požiadavkám žiaka najviac ako sa dá. Za tých pár hodín do mňa doslova natlačila toľko vedomostí koľko v škole nedokázali za 4 roky. Som rada, že som sa rozhodla pre ňu a všetkým ju vrelo odporúčam. Ďakujem :)

Tatiana Titková - 10.11.2013Dlho som hľadal a rozmýšľal nad doučovaním ruského jazyka cez skype. Presvedčili má práve referencie od mnohých ľudí, ktorých táto skúsená lektorka doučuje. Bola to správna voľba, pretože skutočne hodiny sú prispôsobované mojim vedomostiam. Hodiny sú nabité úlohami a cvičeniami, že niekedy nie je čas sa ani napiť. :-) ODPORÚČAM!!!

Juraj Štolun - 25.03.2014S pani Oľgou sa učím ruský jazyk pár týždňov a presne takúto metódu výučby som hľadala,vyhovuje obom stranám.Je precízna,príjemná a trpezlivá pri doučovaní má maximálne profesionálny prístup.Ruský jazyk som sa neučila 23 rokov,podstate som úplná začiatočníka a pani Oľga postupne odburáva vo mne neistotu pri rozprávaní v ruskom jazyku.Som veľmi vďačná a spokojná,že mám takúto lektorku.

Monika Hanicova - 26.03.2014
 


Olga je excelentna lektorka, velmi prijemna, casovo flexibilna s skvelym pristupom. Po doterajsich styroch mesiacoch spoluprace som nadmieru spokojny s mojim progresom a mozem ju bez vahania odporucit kazdemu zaujemcovi u studium Ruskeho jazyka.

Ladislav Bodnar - 31.03.2014


Na pani Oľgu som sa obrátila pred dovolenkou do Ruska, a tomu pani lektorka prispôsobila obsah lekcií na praktické a užitočné témy. Ďakujem Vám za lekcie a rady k pobytu v Rusku. Hodiny ruštiny cez Skype odporúčam,lebo sú zaujímavé, šetria čas na cestovanie na kurz a z pohodlia domova absolvujete individuálne hodiny ruštiny podľa vlastných požiadaviek.

Zuzana Hosszúrétyová - 19.04.2014

 

Kedze pracujem v zahranici a mam relativne dlhu pracovnu dobu, doucovanie cez skype mi vyhovuje najviac. Olga je flexibilna, trpezliva a vzdy pripravena. Hodina sa da prisposobit podla predstav a urovne. Ak teda chcete poriadne "говорить по-русски", Olga urcite nesklame!

Martin Mendros - 19.05.2014